[130427] Hyoyeon’un Sevgilisi Mi Var?

Bestiz: SNSD Hyoyeon TV programında bir erkek arkadaşı olduğunu onayladı (ÇN: Yanlış bilgi)

Görünüşe bakılırsa bazı fanlar bunu zaten biliyormuş. Ben araştırma yapınca öğrendim.

SNSD’nin Japonya’da yayınlanan bir TV programında, Hyoyeon’un telefonu “Between” uygulamasından gelen bir sesle çaldı. Bu uygulama çiftlere özeldir. Şu videoda 5.09’da olay gerçekleşiyor.

Bu video da Hyoyeon ve erkek arkadaşı Kim Jun Hyung’un Hong Kong’tan Tayland’a birlikte geçirdiği tatilden. Şapkalı adam senarist. Beyaz gömlekli adam ise bir tanıdık. (ÇN: Zaten 3 kişiler şapkalı adam senarist ise beyaz gömlekli adam da Mr Kwon. Ayrıca videoda adamın Gullian isimli bir sevgilisi olduğu söyleniyor.)

Aşağıdaki fotoğraflar da Kim Jun Hyung’un instagram hesabından.

Hyoyeon’un arkasındaki kişi Kim Jun Hyung

Kalp şeklinin altındaki Hyoyeon

Peki kimdir bu Kim Jun hyung? 1980 yılında doğmuş, Massachusetts Üniversite’sinden mezun olmuş ve toplamda 11 burs kazanmış. Dana Farver/Harvard Medical Center’da staj yapmış ve şu anda Samsung Medium Solution Center’da medya servis bölümünde çalışıyor.

Ayrıca, kalbinin zarar gördüğü ve bacağının 7 parçaya ayrıldığı ölümcül bir kaza geçirdikten sonra bir senede 50 ülke gezmiş. Mısır’da lisanslı bir cankurtaran olmak üzere eğitim almış. At biniciliği, kayak, golf, yoga, tüplü dalış, tenis, badminton, beyzbol, yüzme ve maraton koşusu gibi birçok sporda başarılı. Ayrıca liseler ve ıslah evlerindeki öğrenciler için danışmanlık yapıyor.

Kaynak: Instiz via Netizenbuzz
Çeviren: Ezgi

Bizim notumuz: Bahsi geçen program Juonetsu Tairiku. Başlıkta geçen “açıklama yaptı” yorumunun aksine Hyoyeon kendi ağzıyla böyle bir şey söylemedi. Sadece varsayım. Ayrıca videoda bahsi geçen Mr K. Kim Jun Hyung değil Miss A Min ve Hyoyeon’un yakın arkadaşı Tyler Kwon. (cr: wonderful generation) Bu söylenti doğru olsa bile burada verilen bilgilerin bir kısmı yanlış. Hyoyeon veya SM’den resmi bir açıklama gelen kadar söylenen hiçbir şeye inanmamanızı tavsiye ediyoruz.

Güncelleme: Kim Jun Hyung’un instagram hesabındaki fotoğrafa yazdığı yorumda Hyoyeon’dan “My little sister HY/küçük kardeşim HY” şeklinde bahsediyor. Yukarıdaki fotoğrafın orijinal olup olmadığını; üstünde oynama yapılıp yapılmadığını bilmiyoruz henüz. Ancak şu an hesaptaki “asıl” fotoğrafta yazan yorum bu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s